Serwis SportOpolski.pl powstał 10 lutego 2013 roku. Przez wiele lat był głównym dostarczycielem wiadomości sportowych z regionu. Współpracowaliśmy z wieloma klubami sportowymi, będąc dla kilku z nich patronem medialnym. Byliśmy także częścią większego projektu medialnego, łącząc się z jedną z lokalnych telewizji.

Z wielu różnych powodów w roku 2018 musieliśmy zawiesić naszą działalność, by dopiero w maju 2022 wrócić z nowym layoutem i responsywnością dla smartfonów. Współpracujemy z pasjonatami sportu i działamy dla miłośników sportu. Dlatego wiemy, że prawdziwy fan musi mieć błyskawiczny podgląd na listę imprez sportowych w chronologicznym porządku, dzięki czemu łatwo zaplanować udział w wydarzeniach sportowych.

Organizacje sportowe w większości znakomicie promują się poprzez media społecznościowe. Staramy się w jednym miejscu zebrać graficzne zapowiedzi wydarzeń, by w jeszcze ciekawszy sposób zachęć do uczestnictwa w nich. My również założyliśmy stronę w mediach społecznościowych pod adresem facebook.com/SportOpolskiPL.

Można też do nas napisać na adres e-mail: redakcja@sportopolski.pl.

W sprawie reklamy prosimy o kontakt e-mail: marketing@sportopolski.pl lub telefoniczny: +48509181119.