Start > Futsal > Piłkarki Rb. Kocur Głogówek pokonały wicemistrza z Siemiatycz
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Futsal: Piłkarki Rb. Kocur Głogówek pokonały wicemistrza z Siemiatycz
2014-03-26 21:35 Redakcja

Początek spotkania nie wskazywał na tak wysoki wynik końcowy, gdyż od pierwszych minut drużyna przyjezdna ostro atakowała próbując przechwycić piłkę już na połowie gospodyń. Jednak to naszej drużynie udało się zdobyć pierwszą bramkę.

Agata Sobkowicz zagrywa do Anny Wójcik, która umieszcza piłkę w bramce Orionu. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 10 minuty wtedy to świetna akcja Sotor - Sobkowicz - Sotor na bramkę zamieniła Anna Wójcik. Minutę później goście byli blisko zdobycia kontaktowej bramki, jednak świetną interwencją popisała się Marlena Miadzielec w sytuacji sam na sam.

W 12 minucie padła kolejna bramka w głogowieckej hali. Magdalena Wojcik wprowadziła piłkę z rzutu autowego, którą niefortunnie do własnej bramki wbiła Wasilewska. W 17 min. Anna Wójcik zdobywa Hat-trik po zagraniu Agaty Sobkowicz. Minutę później pierwszą bramkę w barwach LKS RB Kocur Głogówek po indywidualnej akcji, a zarazem piątą dla naszego zespołu zdobywa Daria Kasperska. Do przerwy honorową bramkę zdobyli także goście z rzutu karnego podyktowanego za rękę w polu karnym. Na listę strzelczyń dla Siemiatycz wpisała się Zuzanna Nikisz.

Po zmianie stron piłkarki z Głogówka zdobywały kolejne bramki i tak w 21 Magdalena Wojcik, zaledwie pół minuty później pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyła liderująca w klasyfikacji strzelczyń Agata Sobkowicz. Ta sama zawodniczka w 25 minucie spotkania po asyście Ilony Sotor, mijając trzy zawodniczki gości, mocnym strzałem zdobywa 8 bramkę.

Pechowa dla naszego zespołu okazała się 29 minuta spotkania gdzie za faul taktyczny na Monice Ziółkowskiej czerwoną kartkę otrzymała Monika Stroka. Przez dwie minuty nasz zespół grał w osłabieniu jednak gry w przewadze nie potrafiła wykorzystać drużyna gości. W 33 minucie spotkania świetną interwencją popisała się Marlena Miadzielec wybijając strzał Moniki Żółkowskiej na rzut rożny. To było tyle na co było stać drużynę przyjezdnych z biegiem czasu traciła ona już siły, a do głosu dochodziły nasze zawodniczki, które zdobyły jeszcze 3 bramki - jedną Ilona Sotor, a Hat-trika uzupełnia Daria Kasperska.

Zatem piłkarki Głogówka po grze zespołowej pokonały wysoko ubiegłorocznego wicemistrza Polski. I nadal są w grze w walce o srebrny medal. Do końca ligi pozostały jeszcze trzy spotkania z Promarco Kościan, Uam Poznań oraz UJ Kraków. Zwycięstwo zapewniłą już sobie drużyna UJ Kraków. Ciekawie zapowiada się walką o pozostałe medale. Zapraszamy na mecze naszego zespołu. Kolejny odbędzie się w niedzielę 30 marca o godzinie 15 w Głogówku. Nasze dziewczyny podejmować będą zaprzyjaźniony zespół Piomarco Kościan.

LKS Rb. Kocur Głogówek - Kresowiak Orion Siemiatycze 11:1

1:0 Anna Wójcik 1:23

2:0 Anna Wójcik 10:45

3:0 Magdalena Wojcik 12:01

4:0 Anna Wójcik 17:04

5:0 Daria Kasperska 18:55

5:1 Zuzanna Nikisz 19:11

6:1 Magdalena Wojcik 21:38

7:1 Agata Sobkowicz 21:58

8:1 Agata Sobkowicz 25:41

9:1 Ilona Sotor 32:58

10:1 Daria Kasperska 35:09

11:1 Daria Kasperska 38:36

Żółta Kartka: Jezierska Małgorzata 23:45 ( Orion)

Czerwona Kartka: Stroka Monika  29:34(Kocur)

Skład Kocur: Miadzielec, Kołodziejska - Wojcik, Sotor, Sobkowicz, Wójcik, Rudner, Pawłowska, Kasperska, Bielska, Kampka, Stroka, Kościelniak

Kresowiak: Domina - Kwapiszewska, Sowińska, Cabaj, Ziółkowska, Kuśmierczyk, Jezierska, Kosiakowska, Nikisz, Jakóbczyk, Wasilewska, Różańska, Borawska

https://www.youtube.com/watch?v=K1OiQzjmmXI&feature=youtu.be
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.427483170722304.1073741884.207316536072303&type=1
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™