Start > Futsal > Zwycięstwo piłkarek z Głogówka na inaugurację Ekstraligi
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Futsal: Zwycięstwo piłkarek z Głogówka na inaugurację Ekstraligi
2013-11-28 08:00 Redakcja

W sobotę 23.11.2013 Piłkarki LKS Rb. Kocur Głogówek rozegrały swój pierwszy mecz Futsalowy z UKS Medan Gniezno. Przed spotkaniem nastąpiła miła uroczystość w której to Burmistrz Głogówka Pan Andrzej Kałamarz wręczył listy gratulacyjne dla Magdalenie Wojcik, Agacie Sobkowicz, Ilonie Sotor oraz Marii Hadelko za reprezentowanie gminy Głogówek na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Początek spotkania w naszej drużynie był dosyć nerwowy. Jednak Po zdobyciu 1 bramki przez Agatę Sobkowicz troszkę się uspokoiło. Zaledwie minutę później Andżelika Bielska podwyższa na 2:0. Drużyna Medanu Za sprawą Alicji Zając próbowała groźnie zaatakować, jednak Marlena Miadzielec była na posterunku. Jeszcze przed przerwą Ilona Sotor decyduje się na strzał z dalszej odległości i podwyższa na 3:0

W drugiej części spotkania Kibice zgromadzeni w Głogowieckiej hali zbaczali festiwal bramek już 24 minucie Andżelika Bielska zagrywa do Agaty Sobkowicz ta podwyższa na 4:0 . Minutę później nasze zawodniczki przeprowadzają kontrę i ponownie Andżelika Bielska Zagrywa do Agaty Sobkowicz ta wygrywa pojedynek biegowy i pewnie pokonuje wychodzącą bramkarkę Medanu. Dwie minuty później świetną okazję na zdobycie pierwszej bramki miała drużyna z Gniezna jednak piłkę z naszej bramki przypadkowo na nasze szczęście wybija zawodniczka z Gniezna po czym Maria Hadelko przechwycą piłkę i na razy zdobywa 6 bramkę dla naszego zespołu. Jednak na tym Piłkarki z Głogówka nie zaprzestały i zdobyły jeszcze trzy bramki dwukrotnie na listę strzelczyń wpisała się Agata Sobkowicz oraz jedno trafienie dołożyła Maria Hadelko. Należy jednak pochwalić drużynę gości za ambitną grę do samego końca gdyż w końcówce Gniezno Zdobywa dwie honorowe bramki po strzałach Natalii Marczak oraz Alicji Zając.

Magdalena Wojcik- Myślę, że byłyśmy lepsze choć na początku było ciężko do pierwszej bramki. Później już było coraz lepiej. Przeciwniczki były ustawione raczej na obronę i gry z kontry, ale nie można im odmówić ambicji bo walczyły do końca co pokazały w końcówce strzelając dwie bramki. Jednak cieszę się, że to my w pierwszym meczu zdobywamy komplet punktów.

LKS RB. Kocur Głogówek - UKS Medan Gniezno 9:2 (3:0)

Bramki dla RB Agata Sobkowicz 4' 24' 25' 29'32', Andżelika Bielska 5' Ilona Sotor 19' Maria Hadelko 27' 37'
Bramki UKS Natalia Marczak 35 , Alicja Zając 38

Skład : Miadzielec, Pawłowska,Sotor, Sobkowicz, Wójcik, Rudner, Kościelniak, Hadelko, Bielska, Globisz, Pardus, Rosak, Stroka, Kołodziejska

https://www.youtube.com/watch?v=Jn3ZqzjKodw&feature=youtu.be

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™