Start > Futsal > Jubileuszowy sezon Ligi Futsalu
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Futsal: Jubileuszowy sezon Ligi Futsalu
2012-11-10 09:15 Redakcja
Już w najbliższy weekend (10-11.11.2012 r.) w hali komprachcickiego Ośrodku Sportu i Rekreacji startuje jubileuszowa, X edycja Ligi Futsalu skupiającej w swoich ramach 36 środowiskowych drużyn piłki nożnej pięcioosobowej. Rozgrywki w 4 ligach potrwają do końca lutego 2013 r. Przeszło 400 zawodników, przez 4 miesiące wspólnej rywalizacji stoczy na futsalowym parkiecie 292 spotkania.

Ogromne przedsięwzięcie logistyczne i rozmach organizacyjny towarzyszący stale rozwijającym się rozgrywkom sprawia, że KLF jest nie tylko najlepszą i największą środowiskową ligą skupiającą futsalowców-amatorów na Opolszczyźnie, lecz obok amatorskich rozgrywek piłkarskich organizowanych w Katowicach i Chorzowie jest to najprężniej działająca sportowa liga środowiskowa w makroregionie.

Od tego sezonu KLF ma swojego oficjalnego patrona. Mecenat sportowy na rozgrywkami objęła firma Profi Sport - rozpoznawana w środowisku opolskich sportowców firma trudniąca się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu sportowego zarówno dla klubów, jak i dla sportowych pasjonatów "dnia codziennego".

Skład poszczególnych lig wraz z terminarzami na pierwsze kolejki sezonu 2012 / 2013:

1 KLF

Obrońcą tytułu mistrzowskiego będzie drużyna Futsal Team Bogstar Opole, która w ostatnich czterech sezonach zwyciężała ligę aż trzykrotnie. W tej edycji, o najwyższy stopień podium winny obok Bogstaru rywalizować Casto Squad, Bongo oraz Markam Rodło.

1FUTSAL TEAM BOGSTAR OPOLE 0 00 00 - 0 0
2 BONGO OPOLE 0 00 00 - 0 0
3 OLD-GOLD ZŁOTNIKI 0 00 00 - 0 0
4 CASTO SQUAD OPOLE 0 00 00 - 0 0
5 BAUMAR FUTSAL TEAM 0 00 00 - 0 0
6 CLIMBEX PIORUN ZAODRZE 0 00 00 - 0 0
7 GRON-TECH OPOLE 0 00 00 - 0 0
8 GLADIATORS OPOLE 0 00 00 - 0 0
9 DESPERADOS OPOLE 0 00 00 - 0 0
10 MARKAM RODŁO 0 00 00 - 0 0

1 kolejka - 17.11 11:00 BONGO OPOLE- : - DESPERADOS OPOLE
 12:00 GRON-TECH OPOLE- : - MARKAM RODŁO
 13:00 CLIMBEX PIORUN ZAODRZE- : - OLD-GOLD ZŁOTNIKI
 14:00 FUTSAL TEAM BOGSTAR OPOLE- : - BAUMAR FUTSAL TEAM
 15:00 CASTO SQUAD OPOLE- : - GLADIATORS OPOLE
 
2 kolejka - 24.11 21:30 BONGO OPOLE- : - CASTO SQUAD OPOLE
25.11
18:00 GLADIATORS OPOLE- : - CLIMBEX PIORUN ZAODRZE
25.11
19:00 BAUMAR FUTSAL TEAM- : - GRON-TECH OPOLE
25.1120:00 OLD-GOLD ZŁOTNIKI- : - FUTSAL TEAM BOGSTAR OPOLE
25.1121:00 DESPERADOS OPOLE- : - MARKAM RODŁO
 
3 kolejka - 1.12 11:00 MARKAM RODŁO- : - BAUMAR FUTSAL TEAM
 12:00 CLIMBEX PIORUN ZAODRZE- : - BONGO OPOLE
 13:00 FUTSAL TEAM BOGSTAR OPOLE- : - GLADIATORS OPOLE
 14:00 GRON-TECH OPOLE- : - OLD-GOLD ZŁOTNIKI
 

15:00
CASTO SQUAD OPOLE- : - DESPERADOS OPOLE
2 KLF

Na zapleczu ekstraklasy rywalizacja zapowiada się nie mniej ciekawie jak w 1 KLF. O rychły powrót do grona najlepszych w pierwszej kolejności postarają się zeszłoroczni spadkowicze: Sąsiedzi i Football Sport. Silne kadrowo będą z pewnością Zaodrze, Grupa JD, Stara Gwardia i Grunt.

1GRUNT OPOLE 0 00 00 - 0 0
2 STARA GWARDIA OPOLE 0 00 00 - 0 0
3 SĄSIEDZI OPOLE 0 00 00 - 0 0
4 GALA DACHY OCHODZE 0 00 00 - 0 0
5 FOOTBALL SPORT 0 00 00 - 0 0
6 GRUPA JD OPOLE 0 00 00 - 0 0
7 LM OPOLE 0 00 00 - 0 0
8 LICON FIRSTONE CHRZĄSTOWICE 0 00 00 - 0 0
9 WILD DOGS 0 00 00 - 0 0

1 kolejka - 10.11 17:00 LM OPOLE- : - WILD DOGS
 18:00 GRUPA JD OPOLE- : - GRUNT OPOLE
 19:00 STARA GWARDIA OPOLE- : - LICON FIRSTONE CHRZĄSTOWICE
 20:00 GALA DACHY OCHODZE- : - SĄSIEDZI OPOLE
 21:00 ZAODRZE OPOLE- : - FOOTBALL SPORT
 
2 kolejka - 11.11 10:00 WILD DOGS- : - STARA GWARDIA OPOLE
 15:00 SĄSIEDZI OPOLE- : - FOOTBALL SPORT
 16:00 GALA DACHY OCHODZE- : - GRUNT OPOLE
 17:00 GRUPA JD OPOLE- : - LM OPOLE
 18:00 ZAODRZE OPOLE- : - LICON FIRSTONE CHRZĄSTOWICE
 
3 kolejka - 17.11 09:00 STARA GWARDIA OPOLE- : - GRUPA JD OPOLE
17.11
10:00 GRUNT OPOLE- : - SĄSIEDZI OPOLE
18.1114:00 FOOTBALL SPORT- : - WILD DOGS
18.11
15:00 LICON FIRSTONE CHRZĄSTOWICE- : - GALA DACHY OCHODZE
18.11 16:00 LM OPOLE- : - ZAODRZE OPOLE
 
4 kolejka - 24.11 17:30 FOOTBALL SPORT- : - GRUNT OPOLE
25.1118:30 GALA DACHY OCHODZE- : - LM OPOLE
 19:30 ZAODRZE OPOLE- : - STARA GWARDIA OPOLE
 20:30 WILD DOGS- : - GRUPA JD OPOLE
 17:00 SĄSIEDZI OPOLE- : - LICON FIRSTONE CHRZĄSTOWICE
 
3 KLF

Na trzecim froncie stawka przedstawia się również bardzo ciekawie. Trudno wskazać murowanego faworyta do awansu jednak na miano ligowych "potentatów" zasługiwać powinny DKO Elektro, Bassau Prószków oraz ECO S.A.

1BRUTAL OPOLE 0 00 00 - 0 0
2 MANIEX TEAM 0 00 00 - 0 0
3 BASSAU PRÓSZKÓW 0 00 00 - 0 0
4 CDB FUTSAL TEAM 0 00 00 - 0 0
5 DKO ELEKTRO 0 00 00 - 0 0
6 AZS UNIWERSYTET OPOLSKI 0 00 00 - 0 0
7 MIREK SERVICE DOMECKO 0 00 00 - 0 0
8 ECO S.A. OPOLE 0 00 00 - 0 0

1 kolejka - 10.11 13:00 BRUTAL OPOLE- : - DKO ELEKTRO
 14:00 MIREK SERVICE DOMECKO- : - AZS UNIWERSYTET OPOLSKI
 15:00 BASSAU PRÓSZKÓW- : - MANIEX TEAM
 16:00 ECO S.A. OPOLE- : - CDB FUTSAL TEAM
 
2 kolejka - 11.11 11:00 CDB FUTSAL TEAM- : - BRUTAL OPOLE
 12:00 AZS UNIWERSYTET OPOLSKI- : - ECO S.A. OPOLE
 13:00 MANIEX TEAM- : - DKO ELEKTRO
 14:00 BASSAU PRÓSZKÓW- : - MIREK SERVICE DOMECKO
 
3 kolejka - 18.11 10:00 ECO S.A. OPOLE- : - BASSAU PRÓSZKÓW
 11:00 MIREK SERVICE DOMECKO- : - MANIEX TEAM
 12:00 BRUTAL OPOLE- : - AZS UNIWERSYTET OPOLSKI
 13:00 DKO ELEKTRO- : - CDB FUTSAL TEAM
 
4 kolejka - 25.11 12:00 MIREK SERVICE DOMECKO- : - ECO S.A. OPOLE
 13:00 BASSAU PRÓSZKÓW- : - BRUTAL OPOLE
 14:00 AZS UNIWERSYTET OPOLSKI- : - DKO ELEKTRO
 15:00 MANIEX TEAM- : - CDB FUTSAL TEAM

4 KLF

W czwartej lidze spotka się kilka zupełnie nowych ekip. Najwięcej szans wygranie swojej grupy daje się nieoficjalnie drużynie FC Dzielnica.

1NUTRICIA OPOLE 0 00 00 - 0 0
2 OSP PNW 0 00 00 - 0 0
3 OSTOJA OPOLE 0 00 00 - 0 0
4 LEGION KOMPRACHCICE 0 00 00 - 0 0
5 D-H OPOLE 0 00 00 - 0 0
6 OUTSIDER OPOLE 0 00 00 - 0 0
7 APC PRESMET 0 00 00 - 0 0
8 DZIELNICA OPOLE 0 00 00 - 0 0

1 kolejka - 10.11 09:00 DZIELNICA OPOLE- : - APC PRESMET
 10:00 NUTRICIA OPOLE- : - OUTSIDER OPOLE
 11:00 OSTOJA OPOLE- : - D-H OPOLE
 12:00 LEGION KOMPRACHCICE- : - OSP PNW
 
2 kolejka - 17.11 20:30 OUTSIDER OPOLE- : - OSTOJA OPOLE
17.1121:30 D-H OPOLE- : - LEGION KOMPRACHCICE
25.11
10:00 APC PRESMET- : - OSP PNW
25.1111:00 DZIELNICA OPOLE- : - NUTRICIA OPOLE
 
3 kolejka - 1.12 09:00 OSTOJA OPOLE- : - DZIELNICA OPOLE
 10:00 NUTRICIA OPOLE- : - APC PRESMET
 20:30 LEGION KOMPRACHCICE- : - OUTSIDER OPOLE
 21:30 OSP PNW- : - D-H OPOLE
 
4 kolejka - 8.12 09:00 APC PRESMET- : - D-H OPOLE
 10:00 NUTRICIA OPOLE- : - OSTOJA OPOLE
 20:30 OUTSIDER OPOLE- : - OSP PNW
 21:30 DZIELNICA OPOLE- : - LEGION KOMPRACHCICE

Najnowsze doniesienia z KLF będą zamieszczane na stronie organizatora pod adresem oraz na stronie występującego w 2 Polskiej Lidze Futsalu GKS-u Berland Komprachcice pod adresem http://www.gksfutsalkomprachcice.futbolowo.pl
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™