Start > Oferta > Oferta
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Oferta

Serwis informacyjny sportopolski.pl to przedsięwzięcie, którego celem nadrzędnym jest propagowanie dyscyplin sportowych na Opolszczyźnie, zdrowego stylu życia i kulturalnego dopingu. Przez wiele lat sport w województwie odsuwany był na margines, chcemy, by region opolski wrócił na mapę silnych ośrodków polskiego sportu.

» Rozwój opolskiego sportu to przede wszystkim dotarcie z informacją o swojej działalności do jak największej grupy odbiorców. Wpływy ze sprzedaży reklam na obiektach sportowych oraz biletów wstępu na zawody to podstawowe elementy funkcjonowania klubów. Serwis sportopolski.pl jest źródłem wiadomości sportowych z regionu, dlatego też zachęcamy kluby, instytucje i organizatorów sportu do ścisłej współpracy. BEZPŁATNIE zamieścimy nadesłane zapowiedzi imprez, wyniki, zdjęcia. W ten sposób wzrośnie popularność dyscyplin, zawodników i wydarzeń sportowych, a w konsekwencji przyczyni się do większego zainteresowania sponsorów, kibiców i mediów.

Nasz adres e-mail: redakcja@sportopolski.pl

» Do klubów, instytucji i organizatorów sportowych kierujemy także inną bardzo atrakcyjną formę promocji. Serwis sportopolski.pl daje sposobność kompleksowej reklamy imprez sportowych, klubów i organizacji oraz zawodników. Jednocześnie stworzyliśmy możliwość taniej prezentacji firm (zwanych przez nas przyjaciółmi sportu opolskiego), które wspierają współpracujące z nami podmioty (kluby, zawodników, itp.)! Tym samym dajemy dodatkowy argument mogący zachęcić firmy do objęcia sponsoringiem kluby, zawody i sportowców.

Sportopolski.pl pozwala nawiązać kontakty między przedstawicielami biznesu i sportu!

Kontakt: marketing@sportopolski.pl

» Przygotowaliśmy ponadto specjalną ofertę dla sportowców i klubów. W naszym serwisie będzie można zamieścić wizytówkę, opisując w niej działalność, sukcesy, wymienić z nazwy sponsorów (przyjaciół sportu opolskiego), zamieścić zdjęcie, pochwalić się osiągnięciami. Każda taka wizytówka opatrzona będzie własnym adresem internetowym, który wyglądać będzie następująco: www.TWOJA_NAZWA.sportopolski.pl, czyli np. www.imienazwisko.sportopolski.pl lub www.klub.sportopolski.pl.

ZAŁÓŻ WŁASNĄ WIZYTÓWKĘ!

Kontakt: marketing@sportopolski.pl

» Szczególną troską obejmujemy sport dziecięcy i młodzieżowy. Liczymy, że w przyszłości młodzi opolanie rozsławią region swoimi wynikami sportowymi i obudzą w innych chęć zdrowego i aktywnego stylu życia. Dlatego zachęcamy szkoły i organizatorów zawodów młodzieżowych do współpracy. BEZPŁATNIE zamieścimy każdą informację o turniejach i meczach.

Nasz adres e-mail: redakcja@sportopolski.pl

» Pragniemy ponadto wspierać inicjatywy ułatwiające uprawianie sportu osobom niepełnosprawnym. Likwidujmy bariery nie tylko w pracy i urzędach, ale również na boiskach i w halach sportowych.

Dzięki serwisowi sportopolski.pl podmioty sportowe i sponsorzy mogą nawiązać współpracę. Zachęcamy firmy, instytucje oraz osoby do wspierania sportu opolskiego i reklamy poprzez sport!

Szukam sponsora (plik .doc)
Chcę sponsorować (plik .doc)

Pobrane pliki należy wypełnić i przesłać na adres redakcja@sportopolski.pl. Oferty zostaną zamieszczone w serwisie bez danych osobowych i kontaktowych.KROK PO KROKU:

1. Przygotuj potrzebne dane (teksty, parę zdjęć, itp.)
2. Wyślij na adres redakcja@sportopolski.pl
3. Wpłać właściwą kwotę na rachunek serwisu

Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™