Start > Hokej > Terminarz I ligi
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Hokej: Terminarz I ligi
2013-09-13 07:15 Redakcja
Poznaliśmy terminarz spotkań hokeistów Orlika Opole w I lidze.


1. Runda – sezon zasadniczy

21.09.2013 – Sobota (1 kolejka)

1. KS Toruń HSA             – MUKS NAPRZÓD Janów
2. SMS I PZHL                – HUKS LEGIA Warszawa
3. MUKS ORLIK Opole – 1928 KTH Krynica
4. UKH Dębica                 – SMS II PZHL

22.09.2013 – Niedziela (2 kolejka)

5. KS Toruń HSA             – MUKS NAPRZÓD Janów
6. SMS I PZHL                – HUKS LEGIA Warszawa
7. MUKS ORLIK Opole – 1928 KTH Krynica
8. UKH Dębica                 – SMS II PZHL

28.09.2013 – Sobota (3 kolejka)

9. SMS II PZHL                      – KS Toruń HSA    
10. 1928 KTH Krynica             – UKH Dębica              
11. HUKS LEGIA Warszawa   – MUKS ORLIK Opole
12. MUKS NAPRZÓD Janów – SMS I PZHL

29.09.2013 – Niedziela (4 kolejka)

13. SMS II PZHL                      – KS Toruń HSA   
14. 1928 KTH Krynica             – UKH Dębica              
15. HUKS LEGIA Warszawa   – MUKS ORLIK Opole
16. MUKS NAPRZÓD Janów – SMS I PZHL

05.10.2013 – Sobota (5 kolejka)

17. SMS I PZHL               – KS Toruń HSA                            
18. MUKS ORLIK Opole – MUKS NAPRZÓD Janów     
19. UKH Dębica                – HUKS LEGIA Warszawa
20. SMS II PZHL              – 1928 KTH Krynica

06.10.2013 – Niedziela (6 kolejka)

21. SMS I PZHL               – KS Toruń HSA                            
22. MUKS ORLIK Opole – MUKS NAPRZÓD Janów     
23. UKH Dębica                – HUKS LEGIA Warszawa
24. SMS II PZHL              – 1928 KTH Krynica

12.10.2013 – Sobota (7 kolejka)

25. KS Toruń HSA                  – 1928 KTH Krynica
26. HUKS LEGIA Warszawa – SMS II PZHL      
27. MUKS NAPRZÓD Janów – UKH Dębica             
28. SMS I PZHL                      – MUKS ORLIK Opole

13.10.2013 – Niedziela (8 kolejka)

29. KS Toruń HSA                  – 1928 KTH Krynica
30. HUKS LEGIA Warszawa – SMS II PZHL      
31. MUKS NAPRZÓD Janów – UKH Dębica             
32. SMS I PZHL                      – MUKS ORLIK Opole


19.10.2013 – Sobota (9 kolejka)


33. MUKS ORLIK Opole – KS Toruń HSA
34. UKH Dębica                      – SMS I PZHL                             
35. SMS II PZHL                     – MUKS NAPRZÓD Janów     
36. 1928 KTH Krynica            – HUKS LEGIA Warszawa

20.10.2013 – Niedziela (10 kolejka)


37. MUKS ORLIK Opole – KS Toruń HSA
38. UKH Dębica                      – SMS I PZHL                             
39. SMS II PZHL                     – MUKS NAPRZÓD Janów     
40. 1928 KTH Krynica            – HUKS LEGIA Warszawa
 
26.10.2013 – Sobota (11 kolejka)


41. KS Toruń HSA                  – HUKS LEGIA Warszawa                                       
42. MUKS NAPRZÓD Janów – 1928 KTH Krynica   
43. SMS I PZHL                       – SMS II PZHL
44. MUKS ORLIK Opole – UKH Dębica

27.10.2013 – Niedziela (12 kolejka)

45. KS Toruń HSA                  – HUKS LEGIA Warszawa                                       
46. MUKS NAPRZÓD Janów – 1928 KTH Krynica   
47. SMS I PZHL                       – SMS II PZHL
48. MUKS ORLIK Opole – UKH Dębica

02.11.2013 – Sobota (13 kolejka)

49. UKH Dębica                        – KS Toruń HSA
50. SMS II PZHL                      – MUKS ORLIK Opole
51. 1928 KTH Krynica             – SMS I PZHL                            
52. HUKS LEGIA Warszawa   – MUKS NAPRZÓD Janów

03.11.2013 – Niedziela (14 kolejka)


53. UKH Dębica                        – KS Toruń HSA
54. SMS II PZHL                      – MUKS ORLIK Opole
55. 1928 KTH Krynica             – SMS I PZHL                            
56. HUKS LEGIA Warszawa   – MUKS NAPRZÓD Janów

2. Runda – sezon zasadniczy


16.11.2013 – Sobota (15 kolejka)

57. MUKS NAPRZÓD Janów              – KS Toruń HSA                         
58. HUKS LEGIA Warszawa               – SMS I PZHL                              
59. 1928 KTH Krynica                         – MUKS ORLIK Opole
60. SMS II PZHL                                  – UKH Dębica

17.11.2013 – Niedziela (16 kolejka)

61. MUKS NAPRZÓD Janów              – KS Toruń HSA                          
62. HUKS LEGIA Warszawa               – SMS I PZHL                              
63. 1928 KTH Krynica                         – MUKS ORLIK Opole
64. SMS II PZHL                                  – UKH Dębica        

23.11.2013 – Sobota (17 kolejka)

65. KS Toruń HSA                     – SMS II PZHL                             
66. UKH Dębica                         – 1928 KTH Krynica   
67. MUKS ORLIK Opole – HUKS LEGIA Warszawa           
68. SMS I PZHL            – MUKS NAPRZÓD Janów

24.11.2013 – Niedziela (18 kolejka)

69. KS Toruń HSA                     – SMS II PZHL                             
70. UKH Dębica                         – 1928 KTH Krynica   
71. MUKS ORLIK Opole – HUKS LEGIA Warszawa           
72. SMS I PZHL            – MUKS NAPRZÓD Janów

30.11.2013 – Sobota (19 kolejka)

73. KS Toruń HSA – SMS I PZHL                                                                             
74. MUKS NAPRZÓD Janów    – MUKS ORLIK Opole
75. HUKS LEGIA Warszawa     – UKH Dębica         
76. 1928 KTH Krynica – SMS II PZHL

01.12.2013 – Niedziela (20 kolejka)

77. KS Toruń HSA – SMS I PZHL                                                                            
78. MUKS NAPRZÓD Janów    – MUKS ORLIK Opole
79. HUKS LEGIA Warszawa     – UKH Dębica         
80. 1928 KTH Krynica – SMS II PZHL

07.12.2013 – Sobota (21 kolejka)

81. 1928 KTH Krynica               – KS Toruń HSA                               
82. SMS II PZHL                        – HUKS LEGIA Warszawa          
83. UKH Dębica                          – MUKS NAPRZÓD Janów                      
84. MUKS ORLIK Opole – SMS I PZHL

08.12.2013 – Niedziela (22 kolejka)

85. 1928 KTH Krynica               – KS Toruń HSA                                
86. SMS II PZHL                        – HUKS LEGIA Warszawa          
87. UKH Dębica                          – MUKS NAPRZÓD Janów                     
88. MUKS ORLIK Opole – SMS I PZHL

14.12.2013 – Sobota (23 kolejka)

89. KS Toruń HSA                     – MUKS ORLIK Opole

90. SMS I PZHL                         – UKH Dębica            
91. MUKS NAPRZÓD Janów   – SMS II PZHL               
92. HUKS LEGIA Warszawa    – 1928 KTH Krynica

15.12.2013 – Niedziela (24 kolejka)

93. KS Toruń HSA                     – MUKS ORLIK Opole
94. SMS I PZHL                         – UKH Dębica           
95. MUKS NAPRZÓD Janów   – SMS II PZHL               
96. HUKS LEGIA Warszawa    – 1928 KTH Krynica

21.12.2013 – Sobota (25 kolejka)


97. HUKS LEGIA Warszawa    – KS Toruń HSA
98. 1928 KTH Krynica              – MUKS NAPRZÓD Janów                      
*99. SMS II PZHL                      – SMS I PZHL      
100. UKH Dębica                        – MUKS ORLIK Opole

* mecz przełożony na dzień 14.09.2013

22.12.2013 – Niedziela (26 kolejka)

101. HUKS LEGIA Warszawa    – KS Toruń HSA
102. 1928 KTH Krynica              – MUKS NAPRZÓD Janów                     
*103. SMS II PZHL                      – SMS I PZHL      
104. UKH Dębica                        – MUKS ORLIK Opole

* mecz przełożony na dzień 15.09.2013                  

04.01.2014 – Sobota (27 kolejka)


105. KS Toruń HSA                      – UKH Dębica          
106. MUKS ORLIK Opole – SMS II PZHL              
107. SMS I PZHL                         – 1928 KTH Krynica  
108. MUKS NAPRZÓD Janów    – HUKS LEGIA Warszawa

05.01.2014 – Niedziela (28 kolejka)

109. KS Toruń HSA                      – UKH Dębica          
110. MUKS ORLIK Opole – SMS II PZHL              
111. SMS I PZHL                         – 1928 KTH Krynica  
112. MUKS NAPRZÓD Janów    – HUKS LEGIA Warszawa

3. Runda – sezon zasadniczy ( wg. tabeli Bergera – miejsca po II Rundach)

11.01.2014 – Sobota (29 kolejka)

113. 8 – 1          
114. 2 – 7              
115. 3 – 6  
116. 4 – 5

12.01.2014 – Niedziela (30 kolejka)

117. 8 – 1          
118. 2 – 7              
119. 3 – 6  
120. 4 – 5

18.01.2014 – Sobota (31 kolejka)

121. 5 – 8          
122. 6 – 4              
123. 7 – 3  
124. 1 – 2

19.01.2014 – Niedziela (32 kolejka)

125. 5 – 8          
126. 6 – 4              
127. 7 – 3  
128. 1 – 2

25.01.2014 – Sobota (33 kolejka)

129. 2 – 8          
130. 3 – 1              
131. 4 – 7  
132. 5 – 6

26.01.2014 – Niedziela (34 kolejka)

133. 2 – 8          
134. 3 – 1              
135. 4 – 7  
136. 5 – 6

01.02.2014 – Sobota (35 kolejka)

137. 8 – 6          
138. 7 – 5              
139. 1 – 4  
140. 2 – 3

02.01.2014 – Niedziela (36 kolejka)

141. 8 – 6          
142. 7 – 5              
143. 1 – 4
144. 2 – 3

08.02.2014 – Sobota (37 kolejka)

145. 3 – 8          
146. 4 – 2              
147. 5 – 1  
148. 6 – 7

09.02.2014 – Niedziela (38 kolejka)

149. 3 – 8          
150. 4 – 2              
151. 5 – 1
152. 6 – 7

15.02.2014 – Sobota (39 kolejka)

153. 8 – 7          
154. 1 – 6              
155. 2 – 5  
156. 3 – 4

16.02.2014 – Niedziela (40 kolejka)

157. 8 – 7          
158. 1 – 6              
159. 2 – 5
160. 3 – 4

22.02.2014 – Sobota (41 kolejka)

161. 4 – 8          
162. 5 – 3              
163. 6 – 2  
164. 7 – 1

23.02.2014 – Niedziela (42 kolejka)

165. 4 – 8          
166. 5 – 3              
167. 6 – 2
168. 7 – 1

TERMINY  PLAY-OFF  marzec  2014


I   runda  (1 – 4;  2 – 3)   marzec    1, 4, 5, 8, 9,

II  runda  (finał)              marzec   12, 15,  16, 19, 20

źródło: orlikopole.pl
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™