Start > Hokej > Orlik Opole gra w kratkę
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Hokej: Orlik Opole gra w kratkę
2012-10-15 17:15 Redakcja

W sobotę i niedzielę odbył się dwumecz pomiędzy Orlikiem Opole i KH Gdańsk. Po sobotniej porażce, dzień później doszło do rewanżu.

Początek pierwszej tercji niedzielnego spotkania był dosyć szybki i dynamiczny, zawodnicy z Gdańska byli cały czas przy krążku, lecz w 7 minucie krążek przeciwnikowi odebrał Łukasz Korzeniowski zarazem zdobywając pierwszą bramkę.

Po pięknym golu Korzeniowskiego mecz stał się dosyć agresywny, lecz nasze Orły się nie dały i w 16 minucie meczu drugą bramkę strzelił Sebastian Szydło. Dwie minuty przed końcem pierwszej tercji gola dla Gdańska strzelił Pesta, kończąc tercję wynikiem 2:1.

W drugiej tercji Orlik nie odpuszczał i strzelił kolejne dwie bramki. Pierwszą zdobył Radosław Nalewajka z rzutu karnego. Bramkę dla Gdańska zdobył po raz drugi Pesta, a pięć minut później bramkę dla opolan zdobył po raz kolejny Łukasz Korzeniowski, kończąc tercję wynikiem 4:2 dla opolan.

Ostatnie 20 minut spotkania były szybkie, agresywne oraz pełne waleczności z obydwu stron. Ekipy pokazały na co je stać, walcząc pomiędzy sobą o gole lecz to Orlik był zwycięzcą tego spotkania, dobywając kolejne trzy bramki. W 40 minucie meczu padła piąta bramka strzelona przez Łukasza Nalewajkę, cztery minuty później ostatniego gola dla Gdańska zdobył Kasat. Trzy minuty przed końcem meczu padła salwa strzałów do bramki gdańszczan, bramkę niestety ze spalonego strzelił Tomasz Sznotala, a dwa ostatnie gole zdobyli Rafał Bernacki oraz po raz kolejny Łukasz Korzeniowski, kończąc mecz wynikiem 7:3 dla Orlika.

Sobotni mecz Orlik przegrał z Gdańskiem 4:2. W pierwszej tercji padł tylko jeden gol. Bramka padła w 7 minucie meczu jej zdobywcą był Stasiewicz. Pierwsza tercja była szybka i agresywna. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:0 dla przeciwnika.

Druga tercja rozwinęła się w 8 minucie. W momencie gdy padła pierwsza bramka dla Orlika zdobyta przez Pawła Wacławczyka, chwilę później padł kolejny i zarazem ostatni strzał dla opolan wykonany przez Michała Szczurka w 9 minucie. Tercja zakończyła się wynikiem 2:1 dla Orlika.

Trzecia tercja nie przyniosła zadowalających efektów dla Orlika. Nie padły żadne bramki dla opolan za to padły trzy dla przeciwnika. W piątej minucie gola zdobył po raz kolejny Stasiewicz, w 12 minucie mogliśmy zobaczyć bójkę pomiędzy drużynami. Równo minutę przed końcem meczu ostatnią bramkę spotkania dobył Ziółkowski, kończąc spotkanie wynikiem 4:2 dla gości.

Źródło: orlik-opole.pl