Start > Hokej > Orlik przegrywa z Katowicami
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Hokej: Orlik przegrywa z Katowicami
2012-02-27 08:15 Redakcja
Niedzielny mecz Orlika z GKS-em Katowice zakończył się wynikiem 1:2 dla drużyny gości.

W osiemnastej minucie spotkania bramkę dla GKS-u zdobył Marcin Frączek, asystował mu Robert Grobarczyk. Kolejna bramka, również dla hokeistów z Katowic, padła w drugiej tercji, a zdobył ją Adam Zogała z pomocą Marcina Frączka i Kyle Kozlowskiego.

Paweł Wacławczyk zdobył jedyną bramkę dla hokeistów z Opola na sześć minut i trzydzieści sekund przed końcem spotkania. Asystował mu Bartłomiej Talaga.

Kolejny mecz Orlik Opole rozegra w sobotę 3 marca z Polonią Bytom. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo! Początek o godzinie 18.20.