to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Najnowsze wiadomości:
2009-02-15 13:50 honza
Pewne zwycięstwo odnieśli w sobotę na własnej hali koszykarze AZS-u Politechnika Opolska. Akademicy pokonali Tytana Częstochowa 97:61.
2009-02-08 23:00 honza

Po ciężkim spotkaniu AZS Politechnika Opolska pokonał w Rybniku MKKS 75:62. Pierwszą kwartę wygrali goarze, jednak następne należały już do AZS-u.

2009-02-08 18:05 honza

Jak podaje serwis internetowy AZS-u Politechnika Opolska zespół rezerw AZS-u przegrał drugi mecz fazy play off z Racławią Racławice 84:46 i odpadł z dalszej rywalizacji.

2009-02-08 17:55 honza

Pogoń Prudnik wygrała na własnej hali z AZS-em Poznań 91:79 i awasowała na czwarte miejsce w drugiej lidze. Prudniczanie nie przegrali żadnej kwarty, jednak goście stawiali im wysokie wymagania.

2009-02-02 10:00 honza

Koszykarki MUS-u "Chrobry Basket" Głuchołazy zdobyły brązowy medal mistrzostw Polski Juniorek Starszych, rozgrywanych w Gdyni.

2009-02-02 09:00 honza

Lanie sprawili Pogoni Prudnik koszykarze Open Basket Pleszew w sobotnim meczu drugiej ligi. Prudniczanie przegrali wszystkie cztery kwarty, w tym drugą aż szestastoma punktami.

2009-02-02 08:00 honza

Po emocjonującym meczu koszykarze AZS-u Politechniki Opolskiej pokonali Tarnovię Tarnowo Podgórne 91:84.

2009-01-25 13:55 honza

KOSZYKÓWKA. Tomasz Włodowski, który przez ostatnie sezony prowadził Pogoń Prudnik, a z klubem pożegnał sie w grudniu ubiegłego roku, od kilku dni jest nowym trenerem Nysy Kłodzko.

2009-01-25 13:40 honza

KOSZYKÓWKA. Rezerwy AZS-u Politechnika Opolska w zeszły weekend, wygrywając z PGKiM Ozimek/Grodziec 81:53, zapewniły sobie czwarte miejsce w lidze i awans do faz play off.

2009-01-25 13:30 honza

KOSZYKÓWKA. Nie odbył się planowany na sobotę mecz wyjazdowy AZS-u Politechnika Opolska z VB Leasing Siechnice. Opolski klub wystąpił z prośba o zmiane terminu spotkania z powodu choroby swoich zawodników.

2009-01-25 13:20 honza

KOSZYKÓWKA. Koszykarze Pogoni Prudnik nie mieli w minioną sobotę większych problemów z pokonaniem Śląska Wrocław w ramach rozgrywek drugiej ligi. Z każdą kwartą gospodarze powiększali przewagę, aby ostatecznie wygrać 100:65.

2009-01-18 22:00 honza

KOSZYKÓWKA. W sobotę w hali przy ulicy Prószkowiej w Opolu doszło do meczu kolejki drugiej ligi koszykarzy między AZS-em Politechnika Opolska, a AZS-em Szczecin.

2009-01-15 19:30 Adam Skwira

SPORT SZKOLNY. Rusza nowa edycja sponsorowanych przez firmę ENERGA SA rozgrywek w mini koszykówce dziewcząt i chłopców. Poprzez zawody miejskie, gminne, powiatowe, półfinały i finał wojewódzki, mistrz województwa będzie brał udział w zawodach ogólnopolskich.

Wybierz stronę:  « 1 2 3 21 22 23