Start > Oferta > Oferta dla sportu opolskiego
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Oferta dla sportu opolskiego

Serwis informacyjny sportopolski.pl to przedsięwzięcie, którego celem nadrzędnym jest propagowanie dyscyplin sportowych na Opolszczyźnie, zdrowego stylu życia i kulturalnego dopingu. Przez wiele lat sport w województwie odsuwany był na margines, chcemy, by region opolski wrócił na mapę silnych ośrodków polskiego sportu.

» Rozwój opolskiego sportu to przede wszystkim dotarcie z informacją o swojej działalności do jak największej grupy odbiorców. Wpływy ze sprzedaży reklam na obiektach sportowych oraz biletów wstępu na zawody to podstawowe elementy funkcjonowania klubów. Serwis sportopolski.pl jest źródłem wiadomości sportowych z regionu, dlatego też zachęcamy kluby, instytucje i organizatorów sportu do ścisłej współpracy. BEZPŁATNIE zamieścimy nadesłane zapowiedzi imprez, wyniki, zdjęcia. W ten sposób wzrośnie popularność dyscyplin, zawodników i wydarzeń sportowych, a w konsekwencji przyczyni się do większego zainteresowania sponsorów, kibiców i mediów.

Nasz adres e-mail: redakcja@sportopolski.pl

» Do klubów, instytucji i organizatorów sportowych kierujemy także inną bardzo atrakcyjną formę promocji. Serwis sportopolski.pl daje sposobność kompleksowej reklamy imprez sportowych, klubów i organizacji oraz zawodników. Jednocześnie stworzyliśmy możliwość taniej prezentacji firm (zwanych przez nas przyjaciółmi sportu opolskiego), które wspierają współpracujące z nami podmioty (kluby, zawodników, itp.)! Tym samym dajemy dodatkowy argument mogący zachęcić firmy do objęcia sponsoringiem kluby, zawody i sportowców.

Sportopolski.pl pozwala nawiązać kontakty między przedstawicielami biznesu i sportu!

Kontakt: marketing@sportopolski.pl

» Przygotowaliśmy ponadto specjalną ofertę dla sportowców i klubów. W naszym serwisie będzie można zamieścić wizytówkę, opisując w niej działalność, sukcesy, wymienić z nazwy sponsorów (przyjaciół sportu opolskiego), zamieścić zdjęcie, pochwalić się osiągnięciami. Każda taka wizytówka opatrzona będzie własnym adresem internetowym, który wyglądać będzie następująco: www.TWOJA_NAZWA.sportopolski.pl, czyli np. www.imienazwisko.sportopolski.pl lub www.klub.sportopolski.pl.

ZAŁÓŻ WŁASNĄ WIZYTÓWKĘ!

Kontakt: marketing@sportopolski.pl

» Szczególną troską obejmujemy sport dziecięcy i młodzieżowy. Liczymy, że w przyszłości młodzi opolanie rozsławią region swoimi wynikami sportowymi i obudzą w innych chęć zdrowego i aktywnego stylu życia. Dlatego zachęcamy szkoły i organizatorów zawodów młodzieżowych do współpracy. BEZPŁATNIE zamieścimy każdą informację o turniejach i meczach.

Nasz adres e-mail: redakcja@sportopolski.pl

» Pragniemy ponadto wspierać inicjatywy ułatwiające uprawianie sportu osobom niepełnosprawnym. Likwidujmy bariery nie tylko w pracy i urzędach, ale również na boiskach i w halach sportowych.KROK PO KROKU:

1. Przygotuj potrzebne dane (teksty, parę zdjęć, itp.)
2. Wyślij na adres redakcja@sportopolski.pl
3. Wpłać właściwą kwotę na rachunek serwisu

Podmiot posiadający wizytówkę korzysta z następujących udogodnień:

» adres wizytówki to www.TWOJA_NAZWA.sportopolski.pl
» wizytówka zawiera: nazwę podmiotu, logo/zdjęcie, dane teleadresowe, informacje o działalności (w tym polu można wpisać praktycznie wszystko, np. sukcesy, plany, terminarz występów, sponsorów, zachętę dla sponsorów, itd.)
» sponsor wymieniony w wizytówce sportowej uzyskuje duży rabat na usługi reklamowe na stronach sportopolski.pl.

CENNIK:

Cena: 300 zł/rok (lub 450 zł na stałe)
Podmioty sportowe: 90 zł/rok (lub 150 zł na stałe)

 

Wszystkie ceny netto. Należy doliczyć 23% VAT.

Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™