to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Najnowsze wiadomości:
2013-11-22 16:10 Redakcja
W sobotę gwardzistów czeka bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie i być może o miejsce w czołowej ósemce, która po rundzie zasadniczej będzie spokojna o byt i skupi się na walce o wyższe cele.
2013-11-18 07:20 Redakcja
Słabo radziły sobie nasze zespoły rywalizujące w I lidze piłki ręcznej. Porażki zanotowały TOR Dobrzeń i Olimp Grodków.
2013-11-17 17:55 Redakcja
Spotkanie z faworyzowanymi zabrzanami Gwardia zaczęła w bramce z Malcherem oraz w defensywie z Knopem, Piotrem Adamczakiem Garbaczem, Kłodą i Prokopem. W pierwszych minutach zanotowali dwa bloki (Kłoda), ale po nie trafionych rzutach Remigiusza Lasonia i Piotra Adamczaka przegrywaliśmy 1-3.
2013-11-11 09:00 Redakcja
W 7 kolejce I ligi kobiet szczypiornistki TOR-u Dobrzeń Wielki przegrały na wyjeździe ze Słupią Słupsk 23:30. O przegranej zadecydowała pierwsza połowa, w której gospodynie wyszły na ośmiobramkowe prowadzenie.
2013-11-11 08:00 Redakcja
Gwardziści spotkanie na parkiecie jednego z kandydatów do brązowego medalu, który w tym sezonie jest czwarty i zaliczył tylko jedną wpadkę, zaczęli ambitnie i walecznie. To zapewniło wszak sukces w Głogowie, a przecież tamtejszy Chrobry pokonał Azoty w Puławach.
2013-11-08 07:45 Redakcja
Po trzytygodniowej przerwie na reprezentację na parkiety wracają szczypiorniści PGNiG Superligi. Jak zapewniają nasi kadrowicze Adamowie: Malcher i Ciosek: Jesteśmy gotowali do walki o zwycięstwo w Puławach.
2013-10-31 07:00 Redakcja
Dwóch gwardyjskich kadrowiczów zameldowało się na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Od poniedziałku biorą udział w treningach, a w weekend czekają powołanych zawodników kontrolne mecze.
2013-10-28 07:25 Redakcja
Szczypiorniści Olimpu Grodków pokonali Ostrovię Ostrów 33:26 w meczu 7 kolejki I ligi.
2013-10-25 08:00 Redakcja
Szczypiornistki TOR-u Dobrzeń na wyjeździe zagrają ze Spartą Oborniki. Olimp Grodków, również na wyjeździe zmierzy się z Ostrovią Ostrów.
2013-10-22 07:15 Redakcja
Olimp Grodków został rozbity przez lidera I ligi Śląsk Wrocław 12:46. Dla przyjezdnych 11 bramek zdobył Maciej Ścigaj, a Bogumił Baran zapisał na swoim koncie 4 trafienia.
2013-10-21 07:45 Redakcja
Opolanie od początku przegrywali skromnie, ale słabszy moment i dwie kontry dały Chrobremu prowadzenie 6-3. Po trafieniu z koła Remigiusza Lasonia oraz przechwycie i rzucie Grzegorza Garbacza było tylko 6-5, a jeszcze bronił Łukasz Romatowski.
2013-10-18 07:50 Redakcja
W 7 kolejce PGNiG Superligi Gwardia Opole na wyjeździe zmierzy się z Chrobrym Głogów.
2013-10-18 07:00 Redakcja
Po raz kolejny dzięki uprzejmości klubu prezentujemy zdjęcia ze zmagań szczypiornistów Gwardii Opole, tym razem w meczu z MMTS-em Kwidzyn.
2013-10-14 07:45 Redakcja
W pierwszej lidze triumfowali szczypiorniści Olimpu Grodków. Kolejną przegraną zanotowały piłkarki ręczne TOR-u Dobrzeń.
2013-10-14 07:15 Redakcja
Zespół z Kwidzyna na pewno był w zasięgu gwardzistów, ale popełnili oni zdecydowanie za dużo błędów indywidualnych, nie potrafili oszukać obrony rywala, a ich rzuty bronił często Krzysztof Szczecina.
Wybierz stronę:  « 1 2 3 4 20 21 22 »