to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Najnowsze wiadomości:
2014-01-24 07:20 Redakcja
Szczypiorniści Olimpu Grodków, po zeszłotygodniowej wygranej z Miedzią legnica, tym razem na własnej hali rywalizacować będą z KSSPR-em Końskie.
2014-01-23 20:00 Redakcja
Przedostatni mecz kontrolny przed wznowieniem rozgrywek PGNiG Superligi gwardziści rozpoczęli w następującym zestawieniu: Romatowski, Śmieszek, Piotr Adamczak, Garbacz, Lasoń, Knop i Prokop. W tym zestawieniu nasz zespół w konfrontacji z ekipą z Lubina spisywał się dobrze, a wyróżniała się pierwsza dwójka.
2014-01-15 07:00 Redakcja
Do pierwszego w tym sezonie sprawdzianu formy szczypiorniści Gwardii przystąpili bez Grzegorza Garbacza, Marko Vukcevica, Jakuba Kłody, Sławomira Donosewicza oraz Adama Cioska.
2013-12-29 11:30 Redakcja
Trzy drużyny PGNiG Superligi sprawdzą formę Gwardii w towarzyskim turnieju w Zabrzu, który zostanie rozegrany w dniach 10-11 stycznia 2014.
2013-12-16 07:15 Redakcja
Pierwsze zwycięstwo w sezonie zainkasowały piłkarki TOR-u Dobrzeń Wielki. Na wyjeździe wygrały z Dwójką Nowy Sącz 31:30 (13:13).
2013-12-15 22:30 Redakcja
W pierwszym meczu w Opolu wygranym pewnie przez Nafciarzy 34-25 Valentin Ghionea, Petar Nenadic i Mariusz Jurkiewicz zdobyli w sumie 23 bramki, ale w rewanżu tak jak ich czterech innych kolegów z zespołu nie wybiegli na parkiet, gdyż cała siódemka jest kontuzjowana.
2013-12-13 07:20 Redakcja
Po odpadnięciu z Pucharu Polski szczypiorniści Gwardii Opole wracają do zmagań ligowych. Na wyjeździe zagrają z Wisłą Płock.
2013-12-10 07:00 Redakcja
Źle rozpoczęli rundę rewanżową szczypiorniści Gwardii Opole. Przed własną publicznością przegrali z Zagłębiem Lubin 32:35 (18:17).
2013-12-06 07:20 Redakcja
Szczypiorniści Gwardii Opole podejmą w ten weekend Zagłębie Lubin. To kolejny arcyważny mecz w kontekście walki o utrzymanie w Superlidze. Początek spotkania w sobotę o godz. 18:00.
2013-12-03 07:00 Redakcja
Szczypiorniści Olimpu Grodków przegrali na wyjeździe z Olimpią Piekary Śląskie 29:30. Do przerwy to Olimp prowadził jedną bramką.
2013-11-29 07:15 Redakcja
Przerwę w rozgrywkach mają pierwszoligowe szczypiornistki. Na parkiet wyjdą natomiast szczypiorniści Olimpu Grodków, którzy na wyjeździe zmierzą się z Olimpia Piekary Śląskie.
2013-11-27 21:00 Redakcja
Szczypiorniści Gwardii Opole nie mieli nic do powiedzenia w rozegranym awansem meczu 11 kolejki Superligi z Vive Kielce. W środę na własnej hali przegrywali od początku meczu i ostatecznie ponieści porażkę 20:35 (7:19).
2013-11-26 16:20 Redakcja
Środowy przeciwnik gwardzistów to najbardziej utytułowany zespół w kraju, obecnie najlepszy w Polsce i trzeci w Europie, gdyż w ostatniej edycji Ligi Mistrzów wywalczył brązowy medal.
2013-11-25 07:15 Redakcja
Nie udało się szczypiornistkom TOR-u Dobrzeń Wielki odnieść wyjazdowego zwycięstwa z UKS-em Kościerzyna. Po przegranej pierwszej połowie dwiema bramkami spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 28:23 dla gospodyń.
2013-11-24 22:10 Redakcja
Gwardziści spotkanie o podwójną stawkę z ostatnim w tabeli zespołem zaczęli zgodnie z planem. Rzut Wojciecha Knopa ze skrzydła, dobra akcja w defensywie i kontra Wojciecha Knopa dały prowadzenie 2-0.
Wybierz stronę:  « 1 2 3 20 21 22 »