Start > Siatkówka > Nieudana środa ZAKSY
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Siatkówka: Nieudana środa ZAKSY
2014-10-16 09:00 Maja Macierzyńska

Ten mecz miał mieć zupełnie inny przebieg… zupełnie inny wynik… Pierwsze spotkanie w hali na Mostowej w sezonie 2014/2015 było nie tylko okazją dla kibiców do obejrzenia zaciętej walki swojej ulubionej drużyny, ale także do przywitania nowych zawodników i zaprezentowania całej ekipy. Dodatkowo przeciwnikiem ZAKSY był beniaminek tegorocznych rozgrywek czyli Cuprum Lubin… Łatwy do ogrania zespół…

Atrakcją również była prezentacja pucharu zdobytego w Mistrzostwach Świata przez Polską Reprezentację. Niestety wśród naszych Złotych Siatkarzy zabrakło już Marcina Możdżonka. Gromkie brawa zebrali za to Paweł Zagumny, Paweł Zatorski i Paweł Brandt.

Po pierwszym gwizdku niestety już nic nie wyglądało tak pięknie. Mimo, że na początku pierwszych dwóch setów gra była wyrównana to niestety to Cuprum Lubin wychodził na prowadzenie i to on na swoim koncie zapisał wygrane w dwóch pierwszych odsłonach. Przy końcówce trzeciego seta wyglądało, że ZAKSA już się nie podniesie, ale stało się to na co czekali wszyscy zgromadzeni na hali kibice biało-niebiesko-czerwonych. Wymęczona wygrana w trzeciej odsłonie poniosła za sobą wygraną również w czwartym. ZAKSA doprowadziła do tie-breaka. Niestety sił starczyło tylko na tyle. W piątym secie to przyjezdni od początku wywalczyli przewagę i nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.

W oczy rażą proste błędy popełniane przez naszych Siatkarzy, również wychodzi brak zgrania. Mogło się wydawać, że zawodnicy pogubili się lekko na boisku.

W niedzielę spotkanie ze SKRĄ Bełchatów i rewanż za przegraną w SuperPucharze… Trzymamy kciuki za chłopaków…

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Cuprum MUNDO Lubin 2:3 (21:25, 23:25, 25:22, 26:24, 11:15)

Składy zespołów:

ZAKSA: Witczak (21), Zagumny (1), Loh (11), Gladyr (12), Wiśniewski (8), Kooy (24), Zatorski (libero) oraz Abdel-Aziz (4) i Van Dijk

Cuprum: Borovnjak (16), Trommel (15), Paszycki (13), Gromadowski (17), Kadziewicz (9), Łomacz, Rusek (libero) oraz Michalski, Romać (3) i Siezieniewski