to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Siatkówka: Wygrana z Jaworznem
2014-03-03 07:15 Redakcja
Opolanki pokonały w ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej MCKiS Jaworzo 3:0. Dzięki temu zwycięstwu pierwsze mecze fazy play-off z PLKS-em Pszczyna (8 i 9 marca) zespół SMS-u rozegra na swoim parkiecie.

Nasze siatkarki niemal przez całe spotkanie, poza końcówką trzeciego seta, dominowały na parkiecie. W grze przyjezdnych widać było brak mobilizacji. Niezależnie bowiem od końcowego wyniku MCKiS grał swój ostatni mecz w tym sezonie, wcześniej bowiem stracił szansę na udział w fazie play off.

Na boisku w składzie SMS-u zaprezentowało się wszystkie dwanaście zawodniczek i każda miała swój wkład w wygraną.

Anna Grzechnik: W trzecim secie wkradło się w nasze poczynania trochę dekoncentracji. Wyszłyśmy na niego trochę w eksperymentalnym składzie. Najważniejsze, że udało się go wygrać. Końcówka niezwykle emocjonująca – robimy to dla kibiców, żeby mieli więcej wrażeń (śmiech). Dobrze, że wygrałyśmy. Jesteśmy drugie w tabeli i zaczynamy play-offy u siebie. W rundzie zasadniczej Pszczyna nie była mam na rękę, mam nadzieję, że w play offach będzie inaczej.

Martyna Paczkowska: W dwóch setach byłyśmy bardzo skoncentrowane. Wszystko zagrało, przyjęcie, rozegranie, atak. Grałyśmy dobrze blokiem dlatego dziewczyny z Jaworzna nie miały argumentów. Ostatni set był emocjonujący, wkradło się trochę rozluźnienia. Myślę, że kibice mogą być zadowoleni ponieważ w końcówce meczu pojawiły się prawdziwe emocje. Teraz czeka nas tydzień ciężkiej pracy, ponieważ czekają nas dwa mecze u siebie. Jeżeli chcemy dalej walczyć w play-off to musimy wygrać obydwa spotkania. Jesteśmy bardzo zadowolone po tym sezonie, można powiedzieć że będziemy zarówno spięte jak i zmobilizowane ponieważ nigdy nie miałyśmy okazji grać w play off.

SMS LO II Opole - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:20, 25:16, 29:27)

SMS: Marta Zich, Katarzyna Krawczyk, Marta Sikora, Anna Grzechnik, Joanna Moczko, Judyta Gawlak, Daria Michalak (l) oraz Martyna Paczkowska, Dominika Krupa, Agata Wilk,  Marysia Godlewska, Sabina Gierejkiewicz

MCKiS Jaworzno Agnieszka Lipka, Marta Trebert, Katarzyna Stolarczyk, Agnieszka Spratek, Paulina Michalak, Karolina Kuryło (K), Kamila Colik (l) oraz Barbara Tojka, Ewa Krupa i Katarzyna Gołąbek

źródło: sms.opole.pl