Start > Żużel > Rafał Fleger w Kolejarzu
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Żużel: Rafał Fleger w Kolejarzu
2013-11-30 13:00 Redakcja
Wychowanek RKM-u Rybnik Rafał Fleger jest pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się na starty w barwach Kolejarza Opole w sezonie 2014.

Fleger ma za sobą słaby sezon. W sześciu meczach w składzie Kolejarza zdołał wywalczyć średnią biegową 1,300. Kibice jednak pamiętają zawodnika z lat poprzednich, kiedy potrafił być liderem opolskiego zespołu.

- Będę starał się dać z siebie wszystko, nie chce mieć już przygód i niesnasek. Teraz pozostaje mi już tylko czekać, przygotowywać się do sezonu, a w nim nie schodzić poniżej dziesięciu punktów. Swoje przygotowania zacznę od grudnia, będą one urozmaicone. Na pewno będzie siłownia, bieganie i basen oraz odnowa biologiczna.- mówi Fleger. - Słyszałem, że działacze chcą odmłodzić skład. Może się okazać tak, że będę najstarszym zawodnikiem w zespole. Jeżeli chodzi o ligi zagraniczne to jest ciężko. Natomiast jeżeli dostanę propozycję udziału w turnieju to ją przyjmę, ponieważ w tygodniu nie ma za dużo jazdy. Trening a zawody to nie to samo - dodaje.

- Zdecydowaliśmy się podpisać z Rafałem kontrakt, ponieważ pamiętamy dwa jego dobre sezony. Rafał ciągle jest młodym zawodnikiem, a my chcemy zrobić zespół złożony w młodych. Jesteśmy również dogadani z Oliverem Berntzonem, pozostaje tylko kwestia wypożyczenia go z Gdańska. Klub tamtejszy otrzymał już nasze dokumenty. Jest to zawodnik młody, rozwojowy, a co najważniejsze jeżdżący, a nie siedzący na ławce. Chcielibyśmy zakontraktować jeszcze jednego polskiego jeźdźca. Myślę, że ta kwestia rozstrzygnie się na dniach. Mamy jeszcze oferty od zagranicznych zawodników i myślę, że w do końca okresu transferowego będziemy rozważać kogo zakontraktować - mówi prezes Kolejarza Jerzy Drozd.
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™