Start > Żużel > Transferów w II lidze ciąg dalszy
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Żużel: Transferów w II lidze ciąg dalszy
2013-11-26 17:00 Redakcja
Coraz mniej jest niewiadomych, jeśli chodzi o składy na sezon 2014 w zespołach drugoligowych. Niestety nie można tego powiedzieć o opolskim Kolejarzu.

Pierwszy kontrakt ma już za sobą KSM Krosno. Na przedłużenie współpracy z klubem zdecydował się Niemiec Tobias Busch. Wkrótce dołączyć ma do niego Mateusz Wieczorek.

Spadkowicz z I ligi Kolejarz Rawicz z kolei zdecydował się na podpisanie kontraktu z 18 letnim reprezentantem Ukrainy Stanisławem Mielniczukiem. W zespole wystąpią też Eric Andersson, Ryan Fisher, Marcel Kajzer, Iwan i Michaił Łysiak, Sławomir Musielak oraz juniorzy Sebastian Niedźwiedź i Marcin Riedel. Znamy też nowego trenera zespołu. Do Rawicza wraca Henryk Jasek.

Victoria Piła ma w swoich szeregach już siedmiu zawodników. Do Jespera Monberga i Witalija Biełousowa dołączyli Jacek Gollob, Tobias Kroner, Simon Nielsem i Adrian Szewczykowski. Jak na razie jedynym juniorek Victorii jest Arkadiusz Pawlak.

Na starty w Wandzie Kraków z kolei zdecydował się Daniel Pytel. Wcześniej już z zespołem związali się Oliver Allen, Nikolaj Busk Jakobsen i Paweł Staszek.

Ostrovia Ostrów
porozumiała się z Nicklasem Porsingiem. Zespół z Wielkopolski ma w tym momencie najliczniejszy skład juniorski w II lidze. Barw Ostrovii bronić będą Szymon Błocian, Dawid Domagała, Konrad Matuszewski i Artur Winiarski.

Wieści z opolskiego klubu zdecydowanie nie dotyczą transferów i nie mogą być traktowane w kategorii tych dobrych. Wiadomo, że nie ma chętnych na przejęcie po Jerzym Drozdzie posady prezesa. Wiadomo też, że dług klubu wzrósł w tym sezonie. Wątpliwe więc, żeby wymagania zwiększenia dotacji z Urzędu Miasta były realne do zrealizowania. Tym bardziej, że już od kilku lat nie widać pozytywów w postawie ligowej zespołu.
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™