Start > Żużel > Transfery w II lidze, w Kolejarzu cisza
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Żużel: Transfery w II lidze, w Kolejarzu cisza
2013-11-11 21:00 Redakcja
Od 2 listopada trwa oficjalnie w polskim żużlu okres transferowy. Opolski Kolejarz jak na razie głównie traci zawodników. Pytanie, czy włodarze klubu czekają do końca, aby zgarnąć zawodników, którzy na rynku jeszcze zostaną, czy po prostu wobec dużych długów nie planują zgłaszać zespołu do rozgrywek. Dla uspokojenia jednak warto dodać, że czas na transfery klub ma do połowy grudnia.

Pierwszym zawodnikiem, który pożegnał się z opolskim klubem jest doświadczony Jesper B. Monberg. Zawodnik zdecydował się przenieść do najsłabszego zespołu w kraju - Victorii Piła.

Drugim mocnym zawodnikiem Kolejarza, którego możemy nie zobaczyć w składzie w sezonie 2014 jest Marcin Rempała, który co prawda w tym roku prezentował się ze zmiennym szczęściem, jednak potwierdził swoją klasę występem w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Nie jest to jedyny zawodnik, który po sezonie podkreślał problemy we współpracy z klubem w kwestiach finansowych.

Wracając do Victorii Piła, obok Monberga z zespołem związał się również inny były zawodnik Kolejarza Witalij Biełousow.

Ambitne cele stawiają przed sobą działacze Wandy Kraków. Chcąc walczyć o awans do I ligi zakontraktowali już Nikolaja Busk Jakobsena, który przenosi się z Piły. W zespole pozostają Oliver Allen i Paweł Staszek. W zespole ma pozostać również Rafał Trojanowski.

Również o I ligę, a dokładniej o powrót do niej po degradacji, walczyć ma Ostrovia Ostrów Wlkp. W zespole zostaje David Ruud. Nowym zawodnikiem będzie Francuz David Bellego oraz Fin Timo Lahti, któy przenosi się z Krakowa. Klub prowadzi rozmowy z Peterem Karlssonem i Nicklasem Porsingiem.

Niewiele jak na razie można powiedzieć o ruchach transferowych w Kolejarzu Rawicz i KSM-ie Krosno. Szeregi tego pierwszego ma opuścić opolski szkoleniowiec Piotr Żyto.
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™