Start > Żużel > Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu!
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Żużel: Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu!
2008-11-27 08:00 Adam Skwira

Zgodnie z życzeniem zarządu Kolejarza, Polski Związek Motorowy przydzielił opolskiemu klubowi organizację półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Będzie to najsilniej obsadzona impreza na stadionie przy Wschodniej od wielu lat.

Ostatni raz najlepszych w kraju mogliśmy oglądać w 1996 roku, gdy w finale Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata wystartowali Tomasz Gollob, Roman Jankowski, czy też Piotr Protasiewicz. Później był jeszcze transmitowany przez ogólnopolską telewizję turniej Północ-Południe (1998) i od tamtej pory opolanie musieli tułać się po całej Polsce, by ujrzeć renomowanych jeźdźców. Wreszcie i im dane będzie podziwiać znakomitości krajowego speedway'a. Półfinał IMP odbędzie się 1 lipca 2009.

To nie jedyne kalendarzowe zawody w Opolu. 17 czerwca na stadionie Kolejarza przeprowadzone zostaną eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Oprócz tego tradycyjnie odbędą się Memoriał Gerarda Stacha oraz turniej Mistrz Świata Jerzy Szczakiel Zaprasza. W połączeniu z emocjami ligowymi sezon zapowiada się naprawdę interesująco.

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™