Start > Piłka nożna > Marioss Gazownik Wawelno - Radan Gliwice 4:2
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Piłka nożna: Marioss Gazownik Wawelno - Radan Gliwice 4:2
2009-01-16 08:00 honza

FUTSAL. W sobotni wieczór w hali OSiR-u w Komprachcicach doszło do pojedynku na szczycie pierwszej ligi. Zajmujący trzecie miejsce w tabeli Marioss Gazownik Wawelno zmierzył się z drugim Radanem Gliwice.

To pierwszy mecz Mariossa w tym roku i można powiedzieć, że opolski zespół zaczął bardzo dobrze. Już pierwsza połowa piątkowego meczu pokazała, że goście będą mięli ciężkie zadanie. Prowadzenie 3:1 po dwudziestu minutach sprawiło, że Marioss na drugą połowę wychodził z przewagą nie bramkową, ale i psychiczną.

Kibice w Komprachcicach w drugiej odsłonie zobaczyli już tylko dwie bramki, jednak najważniejsze było to, że ich zespół odniósł ważne zwycięstwo.

Najlepszym zawodnikiem meczu był 36 letni Tomasz Rabanda, na co dzień zawodnik Piasta Brzeg.

Marioss Gazownik Wawelno - Radan Gliwice 4:2 (3:1)

Bramki: Dębiński, Rabanda 2, Wróblewski - Sodel, Musiał.