to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Wiadomości:
2014-03-02 17:00 Ewa Podwysocka
1 marca odbył się ostatni mecz fazy zasadniczej PlusLigi pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a Indykpolem AZS UWM Olsztyn. Grający ostatnio dobrą siatkówkę przeciwnicy kędzierzynian zwiastowali mecz z wyższej półki.
2014-02-27 18:00 Redakcja
1 marca 2014 r. o godzinie 16.00 siatkarki SMS-u LO II Opole podejmą w hali sportowej przy ul. Pułaskiego 3 zespół MCKiS-u Jaworzno.
Wstęp wolny.
2014-02-24 07:00 Redakcja
Cerrad Czarni Radom jedynie w pierwszej partii postawił się siatkarzom ZAKSY. W dwóch kolejnych setach przewaga wicemistrzów Polski była wyraźna. Kędzierzynianie zdobyli komplet punktów, a MVP meczu wybrany został Dominik Witczak.
2014-02-23 20:55 Redakcja
Siatkarze Stali Nysa pokonali przed własną publicznością lidera rozgrywek I ligi MKS Będzin 3:0 w ostatnim meczu rundy zasadniczej.
2014-02-23 20:40 Redakcja
Koszykarki Stali Brzeg, niesione głośnym dopingiem kibiców, pokonały Tęczę Leszno w swoim przedostatnim meczu sezonu zasadniczego rozgrywek II ligi grupy zachodniej. O sukcesie brzeżanek zadecydowała przede wszystkim druga kwarta.
2014-02-22 23:20 Redakcja
Zawodnik Kolejarza Opole Marcin Sekula zajął drugie miejsce w częstochowskiej XII Gali Lodowej Sławomira Drabika.
2014-02-21 07:20 Redakcja
Kolejarz Opole podał ceny biletów i karnetów na sezon 2014.
2014-02-21 07:00 Redakcja
W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego siatkarze Stali Nysa zagrają u siebie z liderem rozgrywek MKS-em Będzin. Początek spotkania w sobotę o godz. 18:00.
2014-02-20 22:00 Redakcja
Łukasz Reinhard został nowym zawodnikiem MKS-u Kluczbork. Zawodnik trafił do drugoligowca na zasadzie transferu definitywnego.
2014-02-20 07:00 Ewa Podwysocka
„Ale nas leją...”- powiedziałby niejeden załamany fan ZAKSY podczas pierwszego seta w spotkaniu 22. kolejki pomiędzy ZAKSĄ a Resovią.
2014-02-19 07:00 Redakcja
Walka o rozstawienie drużyn przed rundą play-off wchodzi w decydującą fazę. Do zakończenia sezonu zasadniczego pozostały trzy kolejki. W środę o godz. 20.30 w hali „Azoty” ZAKSA podejmie Asseco Resovię Rzeszów.
2014-02-17 07:25 Redakcja
W 13 kolejce I ligi szczypiornistki TOR-u Dobrzeń Wielki przegrały na wyjeździe z SMS-em ZPRP Płock 24:26 (12:14).
2014-02-17 07:05 Redakcja
Siatkarki Sokoła Katowice pokonały Olimpię Jawor 3:0 i są czwartym zespołem, który zapewnił sobie udział w fazie play off.
2014-02-17 07:00 Redakcja
Historia lubi się powtarzać. Pierwszy mecz w PGNiGSuperlidze gwardziści wygrali właśnie z Legionowem. Dziś pierwszy raz wygrali we własnej hali i też z Legionowem. Łatwo nie było, ale są dwa bezcenne punkty.
2014-02-14 08:00 Redakcja
Środkowa SMS-u LO II Opole Judyta Gawlak odpowiada na pytania dotyczące obecnego sezonu.