to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Wiadomości:
2009-02-02 11:00 honza

Szczypiorniści Gwardii Opole przegrali sobotni mecz wyjazdowy z liderem pierwszej ligi Powenem Zabrze 19:24.

2009-02-02 10:00 honza

Koszykarki MUS-u "Chrobry Basket" Głuchołazy zdobyły brązowy medal mistrzostw Polski Juniorek Starszych, rozgrywanych w Gdyni.

2009-02-02 09:00 honza

Lanie sprawili Pogoni Prudnik koszykarze Open Basket Pleszew w sobotnim meczu drugiej ligi. Prudniczanie przegrali wszystkie cztery kwarty, w tym drugą aż szestastoma punktami.

2009-02-02 08:00 honza

Po emocjonującym meczu koszykarze AZS-u Politechniki Opolskiej pokonali Tarnovię Tarnowo Podgórne 91:84.

2009-01-31 15:00 honza

Piłkarze Mariossa Gazownika Wawelno odnieśli trzecie w tym roku kalendarzowym zwycięstwo ligowe. Tym razem pokonali przed własną publicznością najsłabszy zespół ligi Rodakowski Tychy 7:3. Tym samym Marioss utrzymał fotel lider.

2009-01-31 08:00 honza

Siatkarze Zaksy Kędzierzyn Koźle po raz kolejny w tym sezonie udowodnili swoją wysoką dyspozycję. W 15 kolejce Plus Ligi pokonali na własnej hali Skrę Bełchatów 3:2.

2009-01-30 16:30 honza

FUTSAL. W komprachcickiej amatorskiej lidze futsalu rozegrana została kolejna kolejka. W meczu na szczycie pierwszej ligi Bog Star pokonał Gron-Tech 4:0.

2009-01-29 23:00 Adam Skwira

Wychowanek Kolejarza Opole Marek Mróz podpisał w piątek umowę z klubem na starty w sezonie 2009. Jest to powrót urodzonego w Prudniku żużlowca do macierzystego zespołu.

2009-01-29 11:20 honza

FUTSAL. Do niedzielnego meczu z Renexem Grajów Marioss Gazownik Wawelno nie podchodził jako faworyt. Przeciwnik w przerwie zimowej wzmocnił się i wydawało się, że ten mecz będzie jednym z trudniejszym w sezonie. Nic bardziej mylnego.

2009-01-29 11:15 honza

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach organizują Mistrzostwa Województwa Opolskiego Samorządowców w Halowej Piłce Nożnej.

2009-01-27 16:50 jf

FUTSAL KOBIET: Nie bez obaw piłkarki Unii przystąpiły do tego meczu. Prawdziwy szpital zapanował w drużynie, dziewczęta dopadła grypa, plaga kontuzji i musiały sobie radzić bez 3 ważnych zawodniczek.

2009-01-27 08:00 Dorota Piotrowska

2009-01-26 17:30 HM

SZERMIERKA. Dwa razy na podium stawali szermierze UKS Start Opole w sobotę w Krakowie.

Wybierz stronę:  « 1 2 3 294 295 296 297 »